25 kwietnia przeprowadziliśmy Niebieskie Igrzyska na terenie zaprzyjaźnionego Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu
Jest to ogólnopolskie wydarzenie stworzone przez Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka „będące częścią obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu oraz Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Ma ono charakter edukacyjny i sportowo-integracyjny. Jest ono skierowane do przedszkoli i szkół podstawowych z całej Polski. Niebieskie Igrzyska mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości.”
Nasze przedszkolaki wraz z dziećmi z zaprzyjaźnionego Przedszkole nr 130 „Bajkowy Świat”, dzielnie poradziły sobie z wszystkimi konkurencjami.Towarzyszyła nam zdrowa rywalizacja i dobra zabawa!‍♀️‍♂️ Każdy z młodych zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA: